VENUE DOX+
místo pro inspirativní eventy

Multifunkční sál, zkušebna, bistro s restaurací, terasa, workshop room, ochoz, foyer a dvůr.

Multifunkční sál

Multifunkční sál je vhodný nejen pro konference, ale také večírky, firemní oslavy, představení nových produktů, přehlídky, koncerty, divadelní představení či slavnostní vyhlášení.


Zkušebna

Unikátním řešením je oddělená zkušebna, která rozměrem kopíruje pódium sálu. Zkušebnu je možné využít na druhý programový proud,
chill out zónu, prostor pro partnery nebo jako taneční sál. 


Bistro a restaurace 

Tým zkušených kuchařů z NO BOX CATERING Vám zajistí kompletní občerstvení pro jakýkoliv typ vaší akce. Coffee breaky, obědy, večeře nebo něco speciálního? O vše se dokážeme profesionálně postarat. Bistro a restaurace se nachází v 1. patře DOX+ a navazuje na workshopový sál. 


Workshop room

Workshopový sál je umístěn v 1. patře DOX+ a je napojen na restauraci a Bistro. Sál je  možné využít pro workshopy, výstavy, jako partnerskou sekci či jakékoliv jiné vhodné spojení s multifunkčním sálem. 

Foyer a ochoz

Další prostor, který Vám umožní příjemné rozvržení cateringu, partnerských stánků, zábavných prvků, nebo chill out zón je foyer v předsálí multifunkčního sálu a ochoz v 1. patře. Zde můžete využít barev a nasvítit si prostory dle Vašich potřeb. 

Dvůr

Denní světlo ocení každý účastník. Propojení vašeho eventu s denním světlem na dvoře, může hostům nabídnout další prostor pro networking. Ofyr zóna
s kuchařskou show, či relax na čerstvém vzduchu zpříjemní hostům jejich den. 

Terasa DOX+

Terasa se nachází na šikmé střeše multifunkčního sálu.
Pro klienty tu můžete uspořádat třeba coffee break nebo soirée či zakončit akci letním kinem - silent cinema.

Domluvte si prohlídku nebo si rezervujte termín.

 info@doxplus.cz 
+420 602 610 808