Multifunctional hall for inspirational events

Poupětova 3, Praha 7 - Holešovice

DOX+ se právě otevírá i pro vaše jedinečné eventy. S genetickou výbavou Centra pro současné umění DOX vznikl ve vedlejší budově multifunkční sál s kapacitou až 550 sedících diváků. 

Pódiová vystoupení

Genetická výbava DOX

Mateřské Centrum současného umění DOX disponuje výstavními sály, knihovnou, kavárnou, prodejnou knih a uměleckých předmětů, přednáškovou místností a administrativním zázemím.

DOX+ vznikl v přilehlé budově proto, aby již tak výjimečný DOX nabyl dalšího rozměru živého umění. 

Plus jako oživlá inspirace

Multifunkční sál DOX+ vám naladíme pro slavnostní večery, konference, workshopy, taneční a divadelní představení, filmy v digitálním standardu nebo módní přehlídky.

Inspirace vám zde při plánování vašich akcí chybět rozhodně nebude.


Interaktivní prezentace

Na špičce techniky

Sál je velkoryse vybaven technikou pro každou příležitost. Teleskopická elevace, zvukový a světelný set, projekční sestava s 11 m širokým plátnem, podiový set, tlumočnické kabiny a nastavitelná akustika.

To je základ, kterým ovšem nekončíme - díky unikátnímu řešení závešsných bodů na stropě i na bočních stěnách sálu si u nás můžete hrát, až kam vás rozpočet pustí.

Zkušebna, bistro a workshop roomy

Unikátním řešením je oddělená zkušebna, která rozměrem kopíruje pódium sálu.

Ochoz v prvním patře je napojen na bistro a další dva workshop roomy. Foyer s denním světlem lze jej napojit na nádvoří sálu. 

A to vše je možné napojit přímo ze sálu na prostory DOX ve veldjší budově. Díky tomu je možné se postarat až o 100 hostů najednou. 


Překvapující řešení