Proč právě AIRSHIP ONLINE STUDIO?

Přinášíme 6 zásadních důvodů, proč uspořádat event právě u nás!

1. Důvod


☛ Nejdelší LED stěna v ČR (21 m)
☛ Komfort pro speakery a řešení pro hybridní eventy


Reálné prostředí virtuálního světa - to pro speakery vašeho online eventu snadno zajistíme díky velkoformátové LED stěně - 84 m2. Na LEDku je promítán vizuální obsah během přenosu. Účinkujícím ušetříme starosti s pohybem před greenscreen bez obsahu. S promítáním na LEDku vidíte výsledek rovnou.

Na rozdíl od greenu umožňuje LEDka změnu grafiky a prostředí v reálném čase. A to ve vyšší kvalitě, reálnosti i detailnějším propracování obrazu. Pokud potřebujete klíčované obsahy, slouží LEDka i jako klíčovací pozadí. Stačí přepnout do zelené.

2. Důvod


☛ Hybridní event
☛ Prostorné studio, teleskopická elevace až pro 250 účastníků na místě


Online eventy jsou dnes jedinou možnou formou. Budoucnost je v hybridních eventech. Až 250 účastníků eventu přímo ve studiu. Ostatní účastníci jsou připojeni prostřednictvím interaktivního streamu.

Airship je jedno z největších studií v ČR. 21m LEDka umožňuje pro oba typy účastníků stejný program eventu - on-line = on-set!

3. Důvod


☛ Hi-Tech


AIRSHIP ONLINE STUDIO je nejmodernější studio v ČR.

Máme Hi-Tech zázemí, vytváříme vlastní obsah ve formě 2D/3D animací.

Virtual stage, virtual rozhraní, virtual event. 4K kamery, LEDka s vysokým rozlišením (21m délky, 4m výšky). Grip tech - kamerová jízda, jeřáb a další filmová technika. Kompletní filmový štáb.

4. Důvod:


☛ BEZPEČNÝ EVENT ☛NO COVID
 

Online i hybridní event znamená setkání. Štáb, speakeři, účinkující, účastníci. Bezpečnost je na prvním místě! Antigenní testování, rozestupy, hygiena, dezinfekce prostoru a další opatření.

AIRSHIP ONLINE STUDIO provozujeme přísně podle bezpečnostních pravidel NOCOVID. AIRSHIP ONLINE STUDIO je nejbezpečnější venue v ČR.

5. Důvod


☛ Propojení s gastro zážitky ☛ Bezpečný NO COVID catering


Myslíte si, že online event je jen o sledování přenosu na vašem monitoru?

Online eventy díky exkluzivní spolupráci s NO BOX Catering obohatíme o kulinářské balíčky, které na čas dovezeme účastníkům vašeho eventu domů nebo do kanceláře. V případě hybridních eventů si jej můžete vychutnat přímo v AIRSHIP ONLINE STUDIU.

6. Důvod


☛ Sehraný tým všech potřebných profesí pro hybridní a virtuální eventy.

AIRSHIP ONLINE STUDIO není jen kombinací exkluzivního venue a Hi-Tech. Virtuální event, hybridní event nebo stream vyžadují sehraný tým odborníků několika profesí. Kreativci, 2D/3D grafcici, výtvarníci, scénáristé, režiséři.

Ti pro vás navrhují koncepty a audiovizuální řešení. Technologie obsluhují profesionálové. Kompletní projektové a organizační řešení zajišťují experti eventové, televizní a filmové produkce.

Člověk je tvor společenský. Sdílí emoce, společné chvíle a zážitky.

KOPRODUCENTI

ONLINE A HYBRIDNÍ EVENTY

výběr realizací týmu AIRSHIP